Tinkavimo darbai

Per ilgą įmonės veiklos laikotarpį subūrėme stiprią atsakingų specialistų komandą, taikome efektyviausias tinkavimo medžiagas ir technologijas.

Rinkoje siekiame išsiskirti atliekamų darbų bei klientų aptarnavimo kokybe.

Rekomenduojama temperatūra atliekant tinkavimo darbus +5-20 °C.

Prieš pradedant pagrindo paruošimo darbus būtina įsitikinti, ar visur išvedžioti elektros laidai; televizijos, Interneto, telefono bei telefonspynių kabeliai; išgręžtos skylės mūre elektros bei ryšių dėžutėms; ar visur išvedžioti vandentiekio, kanalizacijos, vėdinimo bei šildymo įvadai; ar užmūrytos angos, kurios privalo būti užmūrytos prieš pradedant tinkavimo darbus; užsandarinti langai ir durys (sandarinančiomis putomis ar apkamšyti pakulomis).

Prieš pradedant darbus, plėvele apklijuojami langai, durys, kolektorinės spintos ir kiti paviršiai, kurie gali būti aptaškyti gruntu ar tinku.

Prieš pradedant tinkuoti sienas ar lubas paviršiai yra nugruntuojami. Visi paviršiai gruntuojami gruntu "STUCK-PRIEMER". Betoniniai paviršiai padengiami "Knauf Betokontakt” gruntu.

Tinkavimo darbai atliekami mechanizuotai, su vokiška tinkavimo įranga. Viena brigada per 1 darbo dieną nutinkuoja 100 – 150 kv. Visus tinkavimo darbus atliekame naudodami ekologiškas medžiagas, glaudžiai bendradarbiaujam su kompanijos „Knauf“ gipsiniais (MP 75, MP 75 LF, MP 75 diamant, „Rotband“) ir kalkiniais cementiniais mišiniais, kurie atitinka Vokietijos pramoninio standarto DIN 1168 reikalavimus, bei kitų gamintojų analogiškais mišiniais. Gipsinis tinkas ("Knauf" MP-75) idealiai tinka vidaus apdailos darbams. Dėl savo savybių greitai išdžiūsta, tad po dviejų savaičių jau galima dažyti arba klijuoti tapetus. Tolimesniems apdailos darbams, pavydžiui dažymui, užtenka vieną kartą perglaistyti. O tapetavimo darbams sienos paviršius tinkamas iš karto po tinkavimo.

Gipsiniu tinku nutinkuotas paviršius bus itin aukštos kokybės, glotnus, glaistant reikės mažiau medžiagų.