Apie mus

UAB "Alfresta" sėkmingai plečia ir vysto savo veiklą visoje Lietuvoje, kuri atlieka statybos, remonto bei apdailos darbus.

Pasitikejimą užsitarnaujame pateikę kokybišką produktą, todėl mūsų įmonėje dirba tik patyrę, puikiai išmanantys savo darbą meistrai. Atsižvelgdami į kliento poreikius, pasitelkiame šiuolaikinę įrangą, kokybiškas medžiagas, bei modernias technologijas. Tai suteikia galimybę greitai ir nepriekaištingai atlikti suplanuotus darbus, siekiant geriausio rezultato. Savo klientą lydime nuo ketinimo statyti iki interjero įgyvendinimo. Visame kelyje konsultuojame, rūpinamės, kad klientui pavyktų kuo sklandžiau žengti šį svarbų žingsnį. Greitai ir lanksčiai prisitaikome prie darbų apimčių abiems priimtinomis sąlygomis.

Įmonė nuosekliai vadovaujasi kokybės politikos principais:

• įgyvendinti vartotojų lūkesčius ir pateisinti parodytą pasitikėjimą, atliekant darbus kvalifikuotai, kokybiškai ir sutartu laiku;
• kolektyvo profesionalumas, kūrybinis potencialas ir asmeninė atsakomybė už bendrovės įsipareigojimus yra įmonės sėkmės, nuolatinio tobulėjimo ir kokybės gerinimo garantas;

Organizacijos bendrieji veiklos tikslai:

• teikti statybos paslaugas, atitinkančias profesionalumo standartus ir tenkinančias klientų poreikius;
• visą bendrovės darbuotojų kompetenciją ir potencialą skirti teikiamų paslaugų kokybei ir efektyvumui;
• užtikrinti bendrovės veiklos rezultatą: bendrovei – mažiausios sąnaudos, užsakovui – žemiausia kaina, kokybė ir trumpiausi terminai.

UAB “Alfresta” misija:

• Įgyvendinti projektus, siekiant tapti patikimu rangovu visiems klientams, kurie investuoja į kokybę, ilgaamžiškumą ir patikimumą.
• Tenkinti kliento poreikius, siekti ilgalaikės partnerystės, užtikrinant teikiamų paslaugų kokybę bei efektyvumą.
Mūsų bendrovė brangina savo gerą vardą, rūpestingai vykdo įsipareigojimus, todėl mes - patikimas Jūsų partneris.

Būsime laimingi, galėdami padėti Jums. Dirbkime kartu. Laukiame Jūsų.